Jsem

Lucie Dvořáková

Kým dneska jsem?

Jsem akreditovaná koučka, lektorka, vystudovaná právnička a máma dvou dětí. Momentálně nejvíc prožívám svoje děti a moji profesi.

Kdy vzniklo JSI ORIGINÁL?

Prvotní přání, že se ve svém životě chci věnovat ženám, se zrodilo v mých 23 letech. Bylo to v době, kdy mě život tvrdě zastavil a upoutal na 7 měsíců na lůžko (původní prognóza lékařů byla 2 roky léčení, díky práci s myslí jsem po 8 měsících jezdila na tobogánech). Předtím jsem 8 dlouhých let žila v koloběhu vážných nemocí. Jsem zastánce psychosomatiky.

V tento moment jsem se rozhodla, že vezmu život do svých rukou. Konec teorie, nastal čas na praxi. Začala jsem krůček po krůčku měnit sama sebe. Tahle cesta nadále trvá. Přinesla s sebou i transformaci mého ženství a došlo mi, jak je důležité být praktickou, vnitřně svobodnou ženou v reálném světě.

Jaké byly mé nejlepší rozhodnutí v životě?

Ty, které šly ze mě. I když někdy následky byly náročné, s odstupem času to hodnotím jako nejlepší životní zkušenost.

Jakým způsobem pracuji se ženami?

Věřím, že každá žena se může změnit, když ona doopravdy chce a má zdravou psychiku. Každá je pro mě úžasná. Vidím v každé originál. Věřím, že návod na svůj život si nosí každá v sobě, jen ji to zatím nikdo neřekl.

Nediktuji jim jak mají žít. Používám praktické nástroje, které mi pomohly najít svoji životní cestu a aplikovat ji do skutečného života. Řešit výzvy, které každý den přináší. Neslibuji instantní zázrak a život na růžovém obláčku. Je to rozhodnutí každé ženy změnit svůj život třeba jen v nějaké oblasti. Máknout si na sobě a hlavně převzít za sebe zodpovědnost.

Poučit se z minulosti, ale nepitvat se v ní. Dívat se na život jako na celek. Vždy jde něco najít za co být vděční v přítomnosti, i kdyby to měl být dobrý oběd. Vědomě pracovat na lepší budoucnosti.

Pro mě je největší odměnou, když už mě klientka nepotřebuje. Dokázala to.

Motto:
"Jsi originál, jsi úžasná, protože jsi.”

Napište mi

+420 725 407 940