Společně můžeme najít tu správnou cestu

Lucie Dvořáková

Akreditovaná koučka a lektora

Jak se skutečně cítíte?

Hledáte odpovědi na otázky:

Jak zvládnout rozvod/rozchod?
Jak žít naplněný život s nemocí (sebe nebo blízkého)?
Chcete změnit profesi a zjistit, na co máte talent?
Chcete si zvýšit sebevědomí, ale nevíte, jak na to?
Jak skloubit osobní a profesní život?
Jak být ve svém životě efektivnější?

Cítíte ve Vašem životě nespokojenost? Prázdnotu? Trápíte se, ale rozhodli jste se to změnit? Je potřeba začít, najít způsob, jak na to a v tom Vám pomůže kouč. Neradí Vám, pouze Vás vede, svoji vlastní cestu si totiž vždy musíte najít sami. Ať už v osobní, partnerské či pracovní rovině, kouč tady je pro Vás s pomocí při hledání toho ideálního cíle.

Proč se spojit s koučem?

Dokáže odhalit spoustu slepých uliček, ze kterých se stále vracíte zpátky na začátek a ztrácíte při tom velkou spoustu energie a času.
Vedením tou správnou cestou získá Vaše sebevědomí i odvaha a s větší jistotou tak zvládnete provést kroky k vysněné životní změně.

Kouč neradí, nepodsouvá, nehodnotí

Věří Vám

Důvod?
Jste největším expertem na svůj život!
Rozhodnutí, která vychází z Vás, jsou pro život ty nejsprávnější.

Já budu pouze průvodcem.

Věřte, že každý problém má minimálně 3 řešení!
Jednoho dne se ohlédnete zpět s úžasným pocitem:
„Já jsem to dokázal/-a, zvládl jsem to!“

Kouč za Vás problémy nevyřeší. Kouč Vás je naučí řešit.

Co o mě říkají?

Reference

Tvůj největší přínos pro mě bylo poznání, že moje pocity během rodičovství zažívá zřejmě více žen, a to mě povzbudilo v tom, že na nic nejsem sama, a že je to normální. Důležité taky bylo, že jsi mi porozuměla, vyslechla a povzbudila, což se mi vrylo do paměti a často jsem si na Tebe vzpomněla. Nejvíce mi pomohlo jak už během našich rozhovorů nebo při psaní tvá spřízněnost, podpora, pochopení v každé situaci. Před 2 lety se mi narodilo vymodlené, prvorozené dítě a v 6 měsících věku syna jsme prožili obrovský šok, když dostal svůj první epileptický záchvat. Po dalších vyšetření lékaři stanovili diagnózu, které jsem nedokázala uvěřit - malý nemá vyvinutý chromozom č.17 a tudíž Westův syndrom provázaný dalšími komplikacemi. Od té doby je pro mě paní Lucie ještě větší oporou, drží mě nad vodou a když nevidím žádné světlo, pokroky syna a už silami nemohu, ONA mi vždy pomůže a dá mi sílu bojovat dál. Další plán, který se mnou paní Lucie má, je ten abych mohla skloubit péči o syna, cesty na všechny rehabilitace, najít si čas i sama pro sebe a najít si práci, která by byla vhodná k mé osobnosti a skloubila bych jí se svým stávajícím životem. Jsem ji za vše velmi vděčná a za pomoc i sílu kterou mi nabízí.
Barbora BrázdilováKoučink
Děkuji Lucii za inspirativní setkání a za její podporu. Lucie je velmi vnímavá žena. Náš rozhovor o ženství byl pro můj život hodně důležitý. Od té doby je pro mě paní Lucie ještě větší oporou, drží mě nad vodou a když nevidím žádné světlo, pokroky syna a už silami nemohu, ONA mi vždy pomůže a dá mi sílu bojovat dál. Další plán, který se mnou paní Lucie má, je ten abych mohla skloubit péči o syna, cesty na všechny rehabilitace, najít si čas i sama pro sebe a najít si práci, která by byla vhodná k mé osobnosti a skloubila bych jí se svým stávajícím životem. Jsem ji za vše velmi vděčná a za pomoc i sílu kterou mi nabízí.
Šárka GrunwaldovaKoučink
Setkání s tebou bylo úžasné a velmi přínosné. Samozřejmě svoji roli sehrálo i složení celé skupiny. Myslím, že se mi daří posouvat a za to patří velký dík i Tobě.
Štěpánka HemzáčkováProjekt Jsi originál
Naše setkání mi přineslo motivaci, víc se zabývat sama sebou, věnovat se víc sobě. Zlepšilo mi to náladu. Bavilo mě celkově všechno a i s paní lektorkou jsme si sedly. Všechny témata byla zajímavé. Nejvíce mě bavily cíle.
MájaProjekt REPLAY Práce hrou
Paní Lucii, znám již 5 let. I když jsme v kontaktu spíše elektronicky, tak je pro mne velkou oporou v osobním životě, ať jsem řešila pracovní záležitosti či změnu zaměstnání, tak v poslední době i v mém osobním životě. Před 2 lety se mi narodilo vymodlené, prvorozené dítě a v 6 měsících věku syna jsme prožili obrovský šok, když dostal svůj první epileptický záchvat. Po dalších vyšetření lékaři stanovili diagnózu, které jsem nedokázala uvěřit - malý nemá vyvinutý chromozom č.17 a tudíž Westův syndrom provázaný dalšími komplikacemi. Od té doby je pro mě paní Lucie ještě větší oporou, drží mě nad vodou a když nevidím žádné světlo, pokroky syna a už silami nemohu, ONA mi vždy pomůže a dá mi sílu bojovat dál. Další plán, který se mnou paní Lucie má, je ten abych mohla skloubit péči o syna, cesty na všechny rehabilitace, najít si čas i sama pro sebe a najít si práci, která by byla vhodná k mé osobnosti a skloubila bych jí se svým stávajícím životem. Jsem ji za vše velmi vděčná a za pomoc i sílu kterou mi nabízí.
Markéta DoležalováKoučink

Lucie Dvořáková

Jsem akreditovaná koučka, lektorka, vystudovaná právnička a máma dvou dětí. Momentálně nejvíc prožívám svoje děti a moji profesi.

Poptat koučink

Napište mi svůj kontakt, nebo mi přímo zavolejte

+420 725 407 940